Opublikowany w Uncategorized

„FLOWER jak kwiat” Elizabeth Craft, Shea Olsen

Craft Olsen_Flower-jak-kwiat_m

Długo czekałam na moment, w którym mogłabym przeczytać tę książkę. Ku mojej satysfakcji ten moment nareszcie nadszedł.  Do przeczytania tej powieści skłoniły mnie bardzo pozytywne opinie na jej temat oraz to, że polecał ją jeden z moich ulubionych wokalistów.

Charlotte od najmłodszych lat trzymała się wyznaczonego celu. ŻADNYCH związków, zdobywanie jak najlepszych ocen i tworzenie sobie świetlanej przyszłości. Przez całe życie przychodziło jej to z łatwością. Mimo że najlepszy przyjaciel dziewczyny, Carlos, stale namawiał ją do brania udziału w imprezach, ta pozostawała nieugięta. Nie chciała skończyć jak jej babcia, matka i siostra – jako samotna młoda matka bez żadnych ambicji. Nie mogła jednak przewidzieć jednego – los lubi krzyżować nam plany.

Wszytko komplikuje się w chwili, gdy w kwiaciarni, gdzie pracowała Charlotte, pojawia się Tate, najprzystojniejszy chłopak, jakiego w życiu widziała.  Z niewiadomych dla dziewczyny powodów, chłopak zaczyna zabiegać się o jej uczucia, a co gorsza, ona zaczyna coś do niego czuć. Charlotte nie wie jednak, że chłopak nie powiedział jej kim jest tak naprawdę.  Gdy prawda wychodzi na jaw wychodzi, sprawy komplikują się jeszcze bardziej. W tym momencie akcja zaczyna się rozkręcać.

Charlotte dopiero uczy się, co tak naprawdę oznacza dorosłe życie. Stawia sobie jasne cele, do spełnienia których dąży mimo wszystko.  Jest inteligentna, wie czego chce od życia. Szybko przekonuje do siebie czytelnika.

Tate na pierwszy rzut oka jest zwyczajnym, chłopakiem, który dla miłości jest w stanie zrobić wiele. Po bliższym zapoznaniu się z jego postacią, okazuje się być nieco inny, z jednej strony jest naprawdę kochany, a z drugiej bardzo nieogarnięty.

Cała książka przypomina mi pewnego rodzaju fanfik. Mamy tu zwykłą nastolatkę, ze zwykłymi problemami, która jeszcze niewiele wie o życiu. Mamy tu też przystojnego chłopaka, skrywającego pewną tajemnicę.

Historia przedstawiona we ,, FLOWER jak kwiat” naprawdę mnie urzekła. Ja jako fanka młodzieżówek i historii tego typu, przeczytałam ją jednym tchem. Akcja toczyła się naprawdę szybko.  Ta historia dwojga osób, które nigdy nie powinny się spotkać, zapadnie w mojej pamięci na bardzo długo.

,, FLOWER jak kwiat” w tej chwili dołącza do listy moich ulubionych książek, co oznacza, że jest naprawdę warta jest przeczytania.

Powieść tę polecam przede wszystkim nastoletnim dziewczynom, które szukają swojego księcia z bajki. Historia ta poruszy, rozbawi, pozostanie w pamięci na długo!

Klaudia ❤

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s