Opublikowany w Uncategorized

K. West „Chłopak z sąsiedztwa”

Książka, którą chciałam zaprezentować, to chlopak-z-sasiedztwa-b-iext44524085 Kasie West, w przekładzie Jarosława Irzykowskiego. Ta wydana w 2016 roku przez wydawnictwo Feeria Youg publikacja posiada ponad 340 stron, podzielonych na 37 rozdziałów.

Była to najbardziej oczekiwana pozycja przez blogerów 2016 roku i muszę stwierdzić, iż jej zawartość mnie nie zawiodła, a nawet bardzo wciągnęła.

Główna bohaterka – Charlie Reynolds – dorasta bez mamy, za to z trzema braćmi i honorowym czwartym – Bradenem, czyli tytułowym chłopakiem z sąsiedztwa. Dziewczyna interesuje się sportem, nosi obszarpane dżinsy i ma w głębokim poważaniu wszelkiego rodzaju flirty i miłostki.

Jej życie zmienia się, od kiedy jej tata – policjant – dowiaduje się, że dostała kolejny mandat za przekroczenie prędkości. Tym razem musi za niego zapłacić. Tym razem nie może liczyć na ojca, który dotąd zawsze ratował ją z opresji. Problem pojawia się natychmiast – Charlie nie ma pieniędzy i zmuszona jest bardzo szybko znaleźć pracę. W taki właśnie sposób trafia do eleganckiego butiku z odzieżą, gdzie poznaje sympatyczną, lecz bardzo dziwną szefową. Na domiar złego musi służyć jako „manekin” na pokazach makijażu prezentowanych przez typową „Barbie”.

Praca nie jest jej jedynym problemem. Coraz częściej miewa koszmary o swojej zmarłej – w wyniku wypadku – mamie. Okazuje się to również zwiastunem pewnej rodzinnej tajemnicy, której dotąd nie przyjmowała do wiadomości. A jedynym lekarstwem na problemy są rozmowy przez płot z Bradenem…

Książka ta jest zabawna, romantyczna i tajemnicza, przez co fajnie się ją czyta i jest bardzo wciągająca.

Interesująca fabuła na pewno zaciekawi czytelnika, jak i zachęci go do przeczytania innych książek tej autorki. Mnie osobiście bardzo przypadła do gustu i bez wątpienia sięgnę po nią ponownie. Gorąco zachęcam wszystkich do jej przeczytania. Oceniam ją 8/10

Julka

Reklamy

Jedna myśl na temat “K. West „Chłopak z sąsiedztwa”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s